Uroczysty bal charytatywny „Bal z różą”

31 stycznia 2015 r. o godz. 19.00 w Dworku pod Lipami (Katowice, plac Pod Lipami 1) odbędzie się uroczysty bal charytatywny „Bal z różą”, na który zapraszają: JM Rektor Uniwersytetu Śląskiego prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś, prezes Zarządu Stowarzyszenia Absolwentów UŚ Tadeusz Donocik oraz wiceprezes Fundacji „Uśmiech Dzieciom” Miłosz Omastka. Oprawę muzyczną zapewni zespół Sweet Combo.

Podczas balu przeprowadzona zostanie aukcja charytatywna. Dochód zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji „Uśmiech Dzieciom”. Cena biletu dla jednej osoby wynosi 225 zł. Prosimy o dokonanie wpłaty na konto Fundacji „Uśmiech Dzieciom”: 46105012141000002337508093 z dopiskiem „Bal z różą” oraz potwierdzenie udziału telefonicznie (tel. 32 359 19 80) lub elektronicznie (e-mail: bal@us.edu.pl).

Szczegółowe informacje dotyczące rezerwacji miejsc można uzyskać pod nr. tel. 32 359 19 80.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęły: TVP Katowice, Radio Katowice, „Gazeta Wyborcza”, miesięcznik „Europerspektywy”. Partnerem akcji jest PZU.

Gazeta Wyborcza

Europerspektywy