Uniwersytet Śląski rozszerza ofertę edukacyjną o studia MBA

Od nowego roku akademickiego Uniwersytet Śląski w Katowicach wspólnie z Gdańską Fundacją Kształcenia Menedżerów rozpoczynają realizację międzynarodowego programu Executive Master of Business Administration. Prestiżowy program skierowany jest do osób zajmujących najwyższe stanowiska menedżerskie, zarządzających przedsiębiorstwami.

Ukończenie studiów Executive MBA stanowi formalne potwierdzenie uzyskania kwalifikacji menedżerskich na poziomie światowym i zdobycia wiedzy m.in. z zakresu zarządzania strategicznego i finansowego, statystki w biznesie, rachunkowości zarządczej, biznesu globalnego.

Oferowany program to jeden z czterech akredytowanych programów MBA w Polsce. Instytucją walidującą jest czołowa francuska szkoła biznesu – Institut d'Administration des Entreprises d'Aix–en–Provence z siedzibą w Marsylii. Executive MBA, w rankingu prowadzonym przez Stowarzyszenie Edukacji Menedżerskiej Forum i „Rzeczpospolitą”, został wyróżniony tytułem Klasa Mistrzowska. W klasyfikacji studiów MBA w Polsce, prowadzonej przez tygodnik „Wprost”, wielokrotnie znajdował się na czołowych pozycjach.

Szczegółowe informacje dotyczące Executive MBA można znaleźć na stronie www.mba.us.edu.pl.

Zaproszenie na studia – pismo JM Rektora UŚ prof. zw. dr. hab. Wiesława Banysia oraz prezesa Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów prof. dr. hab. Wojciecha Rybowskiego

Folder informacyjny dotyczący studiów MBA

logotypy