Strona archiwalna


Nowy serwis dostępny jest pod adresem: https://us.edu.pl/pracownik

facebook twitter instagram issuu linkedin research gate youtube ustv

Szkolenie pt. „Prewencja mobbingu w zakładzie pracy – ujęcie praktyczne”

3 czerwca 2016 r. o godz. 10.00 w auli im. Kazimierza Lepszego w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 12) rozpocznie się szkolenie pt. „Prewencja mobbingu w zakładzie pracy – ujęcie praktyczne”, które poprowadzi Michał Olesiak – autor ponad trzydziestu publikacji drukowanych w miesięczniku „Kadry i Płace w Administracji”, „Inspektora pracy” (m.in. „Jak udowodnić mobbing?”), prawnik z dziewięcioletnim stażem w Państwowej Inspekcji Pracy. W 2005 r. odbył aplikację administracyjną w Państwowej Inspekcji Pracy. W 2008 r. złożył egzamin sędziowski. W trakcie pracy w PIP przez okres 5 lat pełnił m.in. funkcję doradcy ds. mobbingu i dyskryminacji przy okręgowym inspektorze pracy, w ramach obowiązków służbowych udzielał porad prawnych w tym zakresie, a także uczestniczył w kontrolach zakładów pracy.

Uczestnicy warsztatów otrzymują autorski materiał szkoleniowy obejmujący wybór przepisów oraz najnowsze orzecznictwa Sądu Najwyższego uzupełniony w razie potrzeby stanowiskami Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej lub Komisji Prawnej PIP. W trakcie szkolenia nacisk jest kładziony na praktyczne stosowanie przedstawianych przepisów z uwzględnieniem bieżącego orzecznictwa.

Chęć udziału w szkoleniu należy zgłosić drogą elektroniczną na adres e-mail:iwona.greiner@us.edu.pl. Zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko uczestnika, nazwę wydziału/jednostki, kontakt do uczestnika (nr telefonu i adres e-mail).

Współorganizatorem wydarzenia jest Uczelniana Organizacja Związku Nauczycielstwa Polskiego przy Uniwersytecie Śląskim.

Program (plik doc)

 

Skróty

Copyright © 2001-2021
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.