Szkoła letnia dla naukowców „IncoNet EaP Summer School 2016: Energy Efficiency. International Project Management”

Naukowcy, rozpoczynający kariery naukowe i kierownicy projektów badawczych z państw Unii Europejskiej, Partnerstwa Wschodniego oraz z państw stowarzyszonych mogą uczestniczyć w „IncoNet EaP Summer School 2016: Energy Efficiency. International Project Management – from Theory to Practice”. Celem szkoły letniej jest podniesie wiedzy i umiejętności naukowców w zakresie zarządzania międzynarodowymi projektami, szczególnie realizowanymi w ramach programu Horyzont 2020 oraz zapoznanie ich z możliwościami wspierania mobilności naukowców, jakie dają Działania Marii Skłodowskiej-Curie.

Udział w szkole letniej jest bezpłatny. Aplikować mogą naukowcy aktywni w obszarze badań dotyczących efektywności energetycznej, zainteresowani udziałem w programie Horyzont 2020 w priorytetach Doskonała baza naukowa (Działania Marii Skłodowskiej-Curie) oraz Wyzwania społeczne (Bezpieczna, Czysta i Efektywna Energia).

Zgłoszenia przyjmowane są do 21 kwietnia 2016 r. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie projektu IncoNet EaP.

Komunikat Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE (dokument pdf)