Promocyjne ceny biletów na koncert Kammerorchester Basel

W piątek 17 grudnia 2017 roku o godz. 18.00 w Narodowej Orkiestrze Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach odbędzie się koncert Kammerorchester Basel –
odnoszącej sukcesy na arenie międzynarodowej szwajcarskiej orkiestry z siedzibą w Bazylei. Podczas wydarzenia wykonane zostaną m.in.: kantata „Saint Nicolas” Benjamina Brittena czy „Oratorio de Noël” Camille'a Saint-Saënsa.

Orkiestrze, którą tego wieczoru poprowadzi niemiecki dyrygent, śpiewak i kompozytor Winfried Toll towarzyszyć będzie chór Camerata Vocale Freiburg im Breisgau, a także soliści: Siri Karoline Thornhill (sopran), Ruth Sandhoff (mezzosopran), Ulrike Malotta (alt), Benjamin Hulett (tenor) i Raimund Nolte (baryton).

Na hasło „Uniwersytet Śląski ” można nabyć bilety promocyjne w cenie 35 zł. Szczegółowe informacje na temat koncertu dostępne są na stronie: www.nospr.org.pl.