Pierwsze mistrzostwa pracowników UŚ w piłce siatkowej

Już 14 marca 2019 roku pracownicy oraz doktoranci Uniwersytetu Śląskiego będą mogli sprawdzić swoje umiejętności sportowe w rozgrywkach siatkarskich. Tego dnia po raz pierwszy rozegrane zostaną mistrzostwa członków wspólnoty akademickiej w piłce siatkowej.

W turnieju, organizowanym pod honorowym patronatem JM Rektora UŚ, rywalizować będą drużyny mieszane, w skład których wejdą siatkarze i siatkarki z poszczególnych wydziałów. System rozgrywek przewiduje gry eliminacyjne w systemie grupowym, mecze o miejsca i finał. Zespoły grać będą do dwóch wygranych setów, ewentualny trzeci set rozegrany zostanie w systemie tie-break do 15 punktów.

Regulamin mistrzostw (pdf, 370 kB)

Organizatorem zawodów jest Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UŚ, a miejscem rozgrywek będą sale sportowe w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego.

Zgłoszenia udziału w mistrzostwach przyjmowane są do końca lutego. Szczegółowych informacji udziela mgr Adam Suchański – nr tel. 605216376.