Kursy językowe w Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych

Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych Uniwersytetu Śląskiego 22 września 2014 r. rozpoczyna zapisy na uniwersyteckie kursy dokształcające w zakresie nauki języków obcych. W edycji jesiennej oferowane są kursy języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, a także nowości – kursy języków: włoskiego, hiszpańskiego i rosyjskiego w czterech kategoriach:

• język ogólny,
  • język specjalistyczny,
  • kurs przygotowujący do egzaminu certyfikującego poziom biegłości językowej,
  • kurs języka obcego dla celów akademickich.

W ofercie Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych znajdują się następujące nowości:

• kursy konwersacyjne,
  • kursy dedykowane adresowane do pracowników naukowo-dydaktycznych UŚ,
  • specjalistyczne kursy modułowe,
  • kurs języka rosyjskiego (dla początkujących),
  • kurs języka hiszpańskiego (dla początkujących),
  • kurs języka włoskiego (dla początkujących).

Osoby zainteresowane mogą sprawdzić stopień znajomości języka korzystając z testów poziomujących dostępnych na platformie e-learningowej SPNJO: http://el.us.edu.pl/spnjo.

Zapisy na kursy przyjmowane są w SPNJO: ul. Szkolna 7, Katowice (pokój 19, II piętro) w poniedziałki, wtorki i środy od godz. 9.00 do 14.00, w piątki i czwartki – od godz. 12.00 do 17.00. Kontakt: tel. 032 359 18 87, e-mail: spnjo@us.edu.pl. Zajęcia rozpoczynają się 13 października 2014 r.

Szczegółowa oferta oraz harmonogram zajęć znajdują się na stronie www.spnjo.us.edu.pl.