Kursy językowe w SPNJO – edycja wiosna 2018

Od poniedziałku 19 lutego 2018 roku rozpoczynają się zapisy na zajęcia w ramach kolejnej edycji kursów dokształcających z języków obcych. Program szkoleń organizowanych przez Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych Uniwersytetu Śląskiego obejmuje zajęcia z języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego i rosyjskiego, a także kursy specjalistyczne i przygotowujące do egzaminów certyfikujących (First, CAE).

Nowością w tej edycji są:

• kurs przygotowujący do egzaminu ustnego po lektoracie B1 UŚ,
  • kurs języka angielskiego specjalistycznego „Prawnik w firmie”,
  • kurs języka angielskiego dla osób w wieku 40+ (poziom A1, B1),
  • kursy języków klasycznych (łacina, greka),
  • kurs języka angielskiego dla doktorantów nauk prawniczych.

Zajęcia odbywają się w małych grupach i prowadzone są przez doświadczonych nauczycieli akademickich w oparciu o nowoczesne metody nauczania. Studentom i pracownikom UŚ przysługują ceny rabatowe.

Szczegółowe informacje wraz harmonogramem zajęć i testami poziomującymi dostępne są na stronie: www.kursyspnjo.us.edu.pl

Grafika z wykazem kursów (dane na temat szkoleń znajdują się w tekście powyżej)