Kursy i egzaminy językowe dla pracowników naukowo-dydaktycznych i doktorantów

Agencja Rozwoju Lokalnego SA w Sosnowcu – operator Sosnowieckiego Parku Naukowo-Technologicznego oferuje pracownikom naukowo-dydaktycznym i doktorantom kursy językowe organizowane przez Laboratorium Językowe. Program dedykowanego kursu języka angielskiego dla pracowników został zaprojektowany w celu wzmocnienia skutecznej komunikacji językowej w kontekście akademickim, natomiast kurs dla doktorantów ma na celu przygotowanie do zaliczenia lektoratu z języka angielskiego oraz egzaminu doktorskiego w zakresie nowożytnego języka obcego.

Informacja na temat kursów (skan dokumentu pdf)

Współpraca pomiędzy Uniwersytetem Śląskim a Agencją Rozwoju Lokalnego SA w Sosnowcu nawiązana została w 2013 roku, a jej zakres obejmuje między innymi integrację środowiska gospodarczego i akademickiego oraz wspieranie przedsięwzięć służących wspólnemu dobru.