Koncert pt. „Muzyka żartem śpiewana”

3 października 2015 r. o godz. 18.00 w Chorzowskim Centrum Kultury (ul. Sienkiewicza 3, Chorzów) odbędzie się koncert pt. „Muzyka żartem śpiewana” w wykonaniu grupy Czesław Jakubiec Comedy w składzie: Czesław Jakubiec – tenor, Tomasz Śliwiński – pianista, Karolina Zasada – akrobatka sportowa, Sabina Głuch – aktorka.

Członkowie grupy artystycznej Czesław Jakubiec Comedy to znani z programów telewizyjnych laureaci festiwali muzycznych i kabaretowych, którzy koncertują w kraju i za granicą. W repertuarze grupy znajdują się kabaretowe prezentacje muzyki klasycznej, zaskakujące formą i treścią wykonania arii operowych, etiud Chopina czy utworów Mieczysława Fogga.

Dla pracowników Uniwersytetu Śląskiego została przygotowana specjalna pula biletów na koncert w cenie 10 złotych. Rezerwacji można dokonać telefonicznie pod numerem: +48 608 527 753 lub elektronicznie pod adresem e-mail: cz.jakubiec@gmail.com na hasło „Uniwersytet Śląski”.