Kolejna edycja międzynarodowego programu Executive MBA

Trwa nabór do kolejnej edycji międzynarodowego programu Executive Master of Business Administration realizowanego przez Uniwersytet Śląski w Katowicach wspólnie z Gdańską Fundacją Kształcenia Menedżerów.

Executive MBA to jedyny na Śląsku prestiżowy program kierowany do kadry zarządzającej na najwyższych stanowiskach menadżerskich. Jego ukończenie stanowi formalne potwierdzenie uzyskania kwalifikacji menedżerskich na poziomie światowym i zdobycia wiedzy m.in. w zakresie zarządzania strategicznego i finansowego, statystyki w biznesie, rachunkowości zarządczej, biznesu globalnego.

Zapisy na studia przyjmowane są do 28 lutego 2014 r. W celu aplikacji należy wypełnić kwestionariusz kandydata znajdujący się na stronie GFKM oraz przesłać do koordynatora wymagane załączniki. Pierwsze zajęcia odbędą się 28–30 marca 2014 r.

Szczegółowe informacje na temat Executive MBA w Katowicach dostępne są na stronie www.mba.us.edu.pl.

Folder informacyjny

W ramach oferty studiów MBA prowadzone są również programy

Na temat studiów z JM Rektorem Uniwersytetu Śląskiego prof. zw. dr. hab. Wiesławem Banysiem rozmawiał dziennikarz „Europerspektyw”. Wywiad, który udostępniamy ukazał się w styczniowym numerze miesięcznika. Rozmowa z prof. zw. dr. hab. Wiesławem Banysiem.