Karty aplikacji do systemu POL-on

POL-on to zintegrowany system informacji o nauce i szkolnictwie wyższym, którego celem jest stworzenie globalnej bazy danych o jednostkach naukowych, uczelniach i polskiej nauce. W związku z trwającymi pracami nad wprowadzaniem do systemu informacji o działalności jednostek naukowych, zachęcamy do zapoznania się z informacją dotyczącą Karty Aplikacji Produktu oraz do jej wypełniania.

W Karcie można przedstawić wyniki badań naukowych lub prac rozwojowych w formie produktów (np. metody, procedury, algorytmy, rekomendacje, technologie, ankiety, scenariusze, rozwiązania itp.), które opracowane zostały na uniwersytecie i znalazły zastosowane np. w innych jednostkach naukowych, przedsiębiorstwach, organizacjach pozarządowych, jednostkach samorządu terytorialnego.

Pliki do pobrania: