Imponująca kwota wylicytowana dla WOŚP

13 stycznia 2014 r. zakończyła się licytacja „Zostań Rektorem na jeden dzień!” zorganizowana w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas aukcji osiągnięto imponującą kwotę 4 050,00 zł. Osobie, która wygrała licytację zostanie przekazana władza rektorska na jeden dzień.

Zwycięzcę czeka mnóstwo zajęć: spotkanie z dyrektorem Gabinetu Rektora w sprawie omówienia harmonogramu dnia oraz z rzecznikiem prasowym uczelni, który przygotuje zwycięzcę do briefingu prasowego. Częścią dnia będzie również spotkanie z prorektorami i kanclerzem uczelni, uczestnictwo w spotkaniach zaplanowanych w kalendarzu rektorskim, a także zwiedzanie Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej oraz Centrum Edukacji i Badań Interdyscyplinarnych. Wizyta w Uniwersytecie Śląskim będzie niezwykłą okazją do założenia togi rektorskiej, uczestniczenia w sesji zdjęciowej oraz udzielenia wywiadu „Gazecie Uniwersyteckiej UŚ”.