II mistrzostwa pracowników UŚ w piłce siatkowej

W czwartek 5 grudnia 2019 roku w salach sportowych Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu (Katowice, ul. Bankowa 12, rektorat) pracownicy oraz doktoranci Uniwersytetu Śląskiego będą mogli sprawdzić swoje umiejętności sportowe w rozgrywkach siatkarskich. Mistrzostwa członków wspólnoty akademickiej w piłce siatkowej zostaną rozegrane po raz drugi.

W turnieju, organizowanym pod honorowym patronatem JM Rektora UŚ, będą  rywalizować drużyny mieszane, w skład których wejdą siatkarze i siatkarki z poszczególnych wydziałów oraz jednostek uczelni. Celem inicjatywy jest podniesienie sprawności fizycznej oraz integracja społeczności akademickiej z całej uczelni.

Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie drogą mailową, wypełniony formularz należy przesłać na adres: cwfis@us.edu.pl do 25 listopada.

Regulamin (pdf, 430 kB)

Formularz zgłoszeniowy (doc, 42,5 kB)