Strona archiwalna


Nowy serwis dostępny jest pod adresem: https://us.edu.pl/pracownik

facebook twitter instagram issuu linkedin research gate youtube ustv

Cykl warsztatów pn. „Droga do kariery: języki obce i nie tylko”

Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych Uniwersytetu Śląskiego we współpracy z firmą PwC Service Delivery Centre jest organizatorem programu certyfikowanych warsztatów pn. „Droga do kariery: języki obce i nie tylko” z zakresu efektywnej komunikacji oraz umiejętności rozwiązywania problemów w środowisku biznesowym.

Cykl zainauguruje wykład pt. „Bariery komunikacyjne a międzynarodowe środowisko pracy, czyli jak odnaleźć się w dzisiejszym biznesie”, który rozpocznie się w środę 18 kwietnia 2018 roku o godz. 13.30 na Wydziale Matematyki, Fizyki i Chemii Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 14, s. 227). Podczas prelekcji omówione zostaną następujące zagadnienia: efektywna komunikacja w relacjach biznesowych, negocjacje oraz zasady komunikacji z klientem zagranicznym.

W ramach cyklu zaplanowano trzy warsztaty, które dotyczyć będą: rozwiązywania problemów w środowisku biznesowym, komunikacji w biznesie oraz umiejętności porozumiewania się z drugim człowiekiem. Spotkania poprowadzą specjaliści z firmy PwC SDC.

Zgłoszenia udziału należy przesyłać drogą elektroniczną za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie: www.docs.google.com do 14 kwietnia.

Zaproszenie (plik pdf, 291 kB)

Skróty

Copyright © 2001-2021
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.