Bilety w promocyjnych cenach na Festiwal Katowice Kultura Natura

Od 11 do 20 maja 2018 roku w siedzibie Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach odbywać się będzie Festiwal Katowice Kultura Natura. Tematem przewodnim tegorocznej edycji wydarzenia będzie „Dziecięctwo”. Na Festiwalu wystąpią między innymi: Tonhalle-Orchester Zürich i jej dyrektor artystyczny Lionel Bringuier, Leif Ove Andsnes, Ian Bostridge. francuski Quatuor Ebène, RIAS Kammerchor, Jean-Guihen Queyras. W programie wydarzenia zaplanowano również dwa koncerty abonamentowe Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia pod batutą dyrektora artystycznego Festiwalu Alexandra Liebreicha.

Organizatorami Festiwalu Katowice Kultura Natura są Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia w Katowicach oraz Stowarzyszenie Kultura Natura. Szczegółowe informacje oraz program znajdują się na stronie: kulturanatura.eu. Bilety na koncerty dostępne są w kasie. Dla pracowników Uniwersytetu Śląskiego przewidziano wejściówki w promocyjnych cenach. Na hasło „UŚ” można otrzymać zniżkę w wysokości 30% ceny biletu.